Bize Ulaşın : +90 262 751 30 30 pbx

Kurumsal

Kurumsal

1974 yılında enjeksiyon ve şişirme üretimi ile plastik sektörüne giren PAKSAN PLASTİK, 1989 yılından itibaren polietilen ambalaj üretiminde faaliyet göstermeye başlamıştır. 1999 senesinde Gebze Plastikçiler Organize Sanayi Bölgesi'ndeki yeni fabrikasına taşınan işletmemiz, genişleyen makine parkuru ile 40 ton/gün üretim kapasitesine ulaşmıştır.

Firmamız % 100 öz sermaye ile faaliyet gösteren bir aile ortaklığıdır. Üretim ve ticaretle uğraşan esnaf kökenli bir ailenin 3. ve 4. kuşak temsilcileri tarafından yönetilen Paksan Plastik; geniş ürün yelpazesi ve hizmet anlayışı ile sektöründe ismi geçen ve kendini ispat etmiş bir konumdadır.

Yıllardır müşterilerini öncelikle dost olarak kabul eden ve kalite- hizmet- fiyat üçgeninde dostlarının karşısında değil, daima yanında olan firmamız aileden gelen ahlak ve ticaret anlayışının günümüzde de uygulanabileceğini savunmaktadır.

Vizyonumuz

Firmamızın vizyonu agresif satış politikası güderek an çok mamül satan firma olmak, rekabet uğruna kaliteden ödun vererek en ucuz mamülü üretmek, emek ve bilgi hırsızlığı ile büyümek, vatandaşlık görevlerini gözardı ederek yatırım yapmak asla değildir.

Vizyonumuz halihazırda bizimle çalışan ve gelecekte bizleri tanıyacak potansiyel dostlarımızın doğru adreste olduklarını, aldıkları ürünün optimum, aldıkları hizmetin maksimum olduğunu hissedebilmelerini sağlayabilmektir.

Copyrights ©2014: Paksan Plastik - Her hakkı saklıdır