Paksan Plastik

Paksan Plastik ; çok uzun yıllar ticaretle iştigal eden, 1950’li yıllarda üretime başlayan bir ailenin üçüncü kuşak temsilcilerinden Hasan Namık ÇADIRCI öncülüğünde 1974 yılında kurulmuştur.

Başlangıçta şişe ve kapak üretimi yapan firmamız, 1989 yılında kulvar değiştirerek polietilen film ve torba üretimine yoğunlaşmıştır.

1999 yılında Gebze Plastikçiler OSB ‘deki 6.000 metrekarelik fabrikasına taşındıktan sonra sürekli kendini yenileyerek , hem kalite anlayışında iyileştirmeler ve makine parkuruna çeşitlilik kazandırarak; hem de gelişen ve değişen talepler doğrultusunda ürün gamını genişleterek bugünkü 1.200 Ton/Ay kapasitesine ulaşmıştır.

Müşteri portföy ortalamamız 9 yıldır ve çoktandır bizim için artık “DOSTLARIMIZ”dır. Personelimizin çalışma ortalaması 10 yıldır ve hemen hepsi Paksan ailesinin ayrılmaz bireyleridir. Yıllık ortalamalarda ürettiğimiz ürünler bazında Dostlarımızın serzenişleri Yüzde 1,2; iade oranımız Binde 3’tür. Sipariş esnasında Dostlarımızla mutabık kalınan termin tarihlerine uygun sevkiyat oranımız Yüzde 98’dir.

Paksan Plastik ambalaj ihtiyaçlarını tam anlayarak doğru formüllerle ürün sunma , optimum ürün / optimum fiyat anlayışı ve hızlı teslimat tarihleri ile Dostlarımızın daima yanında ve asla güvenlerini kaybetmemek adına hizmet vermeye devam etmektedir.

2024 yılında 50. Yılını kutlayacak firmamızın mottosu “ İSTİKRAR” dır.

Paksan ailesinin bir üyesi olmak istiyorsanız hemen iletişime geçin!